Wybielanie zębów – jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?

stomatologiczne wybielanie zebow

Coraz chętniej korzystamy z dobrodziejstw stomatologii estetycznej. Pozwala ona na to, aby bardziej kompleksowo zadbać o swój uśmiech, a także poprawić wygląd zębów. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest wybielanie zębów, które można wykonać metodą nakładkową lub specjalną lampą Beyond. Do wybielania zębów trzeba się oczywiście odpowiednio przygotować. Wcześniej powinniśmy pozbyć się wszystkich ubytków, jak również wyleczyć próchnicę.

Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński. Tam można wykonać wybielanie zębów


Nie da się ukryć, że posiadanie szerokiego i co najważniejsze estetycznego uśmiechu ułatwia codzienne funkcjonowanie. Im jesteśmy bardziej uśmiechnięci, eksponujemy swój uśmiech, jesteśmy postrzegani za osoby pewne siebie, towarzyskie, kompetentne, jak również chętne do komunikacji.

Warto zadbać o to, aby zęby były estetyczne, w dobrej kondycji, jak również odpowiednio wybielone. Bardzo dużą popularnością cieszy się właśnie stomatologia estetyczna, której zabiegi można wykonać w takim miejscu, jak Codzienna Stomatologia i Kosmetologia Łukasz Babczyński.

Oczywiście do wybielania zębów, jak również innego rodzaju zabiegów, najczęściej musimy się w odpowiedni sposób przygotować. Jeśli chcemy wybielić zęby, powinniśmy wyleczyć wszystkie ubytki, jak również pozbyć się próchnicy.  Stomatolog powinien wykonać także przegląd i dobrać odpowiednią metodę wybielania.


Co daje wybielanie zębów i jak długo utrzymuje się efekt?


Wybielanie zębów w Mysłowicach zdecydowanie jest tym zabiegiem, który poprawi estetykę naszego uśmiechu, jak również pozytywnie wpłynie na wygląd całej twarzy. Warto wiedzieć o tym, że dzięki wybielaniu zębów pozbędziemy się kompleksów, z którymi być może bardzo długo się borykaliśmy. Wreszcie będziemy mogli się szeroko uśmiechać, bez obaw, że narazimy się na negatywne komentarze.

Efekt wybielania jest widoczny natychmiast i może utrzymać się przez wiele miesięcy. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna. Bardzo dużo zależy od tego, jaką dietę stosujemy, jakie rzeczy spożywamy, czy unikamy picia kawy, herbaty i palenia papierosów. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz