Kobiety nie zawsze mają ochotę na igraszki w łóżku

kobieta

Budując swoje życie seksualne na początku można zaobserwować ciągłą ochotę na seks czy to rano czy wieczorem. Życie seksualne kwitnie, rozwija się, u osób które chcą mieć dzieci- powstają owoce związku i wszystko wydaje się, że będzie trwało jak w bajce. Jednak w długoletnich związkach można zaobserwować brak zainteresowania partnerem, który występuje zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Jakie mogą być tego przyczyny? W tym artykule skupimy się na płci pięknej.

Brak rozmów a rutyna

Seks to temat tabu, a więc jak rozmawiać o życiu intymnym z kobietą. Z drugiej strony warto rozmawiać o przyjemnościach seksualnych, aby wyjść z rutyny i wiedzieć co kobieta lubi, czego oczekuje, a być może razem spełnicie fantazje erotyczne i partnerka będzie miała ochotę na seks. Dodatkowo rozmowa da poczucie bezpieczeństwa kobiecie, gdyż będzie wiedzieć, że partner chce spełnić jej fantazje i być może częściej będzie gotowa aby zaspokoić swoje i partnera pragnienia seksualne.

Zmęczenie a relaks

Każdy z nas ma swój limit energii w ciągu dnia. Jeżeli często uprawiałeś seks wieczorem, a teraz kobieta nie chce tego robić, to może być po prostu zmęczona. Może więc warto zmienić porę dnia na budowanie życia seksualnego, a wieczorem znaleźć czas na chwilę relaksu, która wzbogaci życie intymne i da więcej energii na seks w ciągu dnia. Z czasem w ten sposób być może partnerka będzie miała więcej energii na uprawianie seksu w ciągu dnia, a nawet wieczorem. Ty nie będziesz musiał oglądać porno online, tylko zajmiesz się swoją kobieta.

Pełnienie obowiązku a wartości

Kobieta jest człowiekiem, żywym stworzeniem i jej ciało jest bardziej złożone zarówno pod kątem fizjologii jak i psychologii. Kobieta zgadzając się na seks oddaje siebie, swoje ciało i wartości. Potrzebuje bezpieczeństwa i zapewnienia, że to co robi jest dobre. Warto więc traktować swoją partnerkę z szacunkiem, aby seks był owocem miłości i przyjaźni. Jeżeli mężczyzna wartościowo będzie traktował kobietę, to z pewnością kobieta chętniej będzie zgadzać się na seks.

Nawet niskie libido można zwiększyć, spędzając wspólnie czas. Można zrobić sobie np. erotyczną sesje zdjęciową, w której porobisz swojej partnerce pikantne sex fotki. To też fajna forma rozpalenia zmysłów. Nie traktujmy więc seksu jako tematu tabu, a życie seksualne będzie pełne fantazji i spełnienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz