Jak przygotować się do pierwszej randki?

sex

Pierwsza randka z nowo poznanym mężczyzną zawsze wzbudza duże emocje. Występuje tutaj przede wszystkim element niepewności oraz nadzieja na przeżycie czegoś miłego. Wydarzeniu temu zwykle towarzyszy także wysoki poziom stresu. Aby randka była udana warto się do niej przygotować mając na uwadze nie tylko wygląd, ale i własne samopoczucie.

Gdzie umówić się na randkę?

Jest wiele ciekawych miejsc, w których można odbyć miłą randkę i to nie koniecznie zakończoną w sypialni, w której będziemy oglądać uprawiać sex. Jeśli jednak umawiamy się z mężczyzną z portalu internetowego i do tej pory istniał jedynie kontakt online warto zachować ostrożność. W takiej sytuacji umawiamy się w miejscu publicznym a więc w kinie, w kawiarni czy w restauracji. Jeśli mężczyzna jest nam, chociaż trochę znany albo poleca nam go, ktoś, kto za niego ręczy możemy wybrać inne miejsca na randkę. Bardzo dobrze sprawdzają się spacery po parku, wycieczki po okolicy oraz spotkania nad wodą.

Jak kobieta powinna ubrać się na pierwszą randkę?

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami, dlatego wygląd kobiety bardzo wpływa na pierwsze wrażenie. Należy ubrać się nieco bardziej elegancko niż, na co dzień i zadbać o to aby strój był kobiecy. Nie warto natomiast przesadzać w drugą stronę i przesadnie epatować odkrytym ciałem. Nie musisz wyglądać jak aktor w filmach porno. Dopełnieniem ładnego stroju będzie także fryzura, dyskretny makijaż i ładna biżuteria. Kobieta nie powinna także zapomnieć o użyciu ładnych perfum.

O czym jeszcze warto pomyśleć?

Aby pierwsza rozmowa była udana warto sobie przygotować ogólne tematy czy pytania, jakie chce się zadać drugiej stronie. Na pierwszej randce powinno się poruszać tematy lekkie i wesołe. Możne przytoczyć ciekawe anegdoty z życia własnego i znajomych. Celem pierwszej rozmowy jest poznanie drugiej strony, dlatego warto pytać o zainteresowania i ulubione sposoby na spędzanie wolnego czasu. Należy wystrzegać się obmawiania innych osób czy poruszania tematów kontrowersyjnych takich jak polityka. Kobieta udając się na pierwszą randkę musi zakładać każdy scenariusz a więc i taki, że randka będzie nieudana. Trzeba mieć, więc zawsze ze sobą pieniądze i telefon by móc samodzielnie wrócić do domu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz