Dieta pudełkowa – cena, zasady, korzyści

Dieta pudełkowa to obecnie jedno z najpowszechniejszych rozwiązań dla osób, którym jednocześnie zależy na zdrowym, różnorodnym planie żywieniowym, ale nie mają czasu na wielogodzinne przygotowywanie zbilansowanych posiłków, zakupy spożywcze czy sprzątanie. Oszczędność czasu oraz zdrowe potrawy to niejedyne zalety diety pudełkowej. Cena zależy od rodzaju dań oraz długości abonamentu – sprawdź, jakie są zasady i korzyści gotowego planu żywieniowego z dostawą pod drzwi.

Jak wybrać najlepszą dietę pudełkową? Cena to nie wszystko

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy doborze idealnej diety pudełkowej? Cena jest oczywiście ważnym, ale niejedynym wskaźnikiem. Przed zdecydowaniem się na konkretny abonament, warto zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami. Jeżeli lubimy tradycyjne jedzenie, nasza aktywność fizyczna jest umiarkowana, a w dodatku nie mamy problemu z nadmiarem lub niedoborem tkanki tłuszczowej, warto sięgnąć po plan optymalny.

Osoby zmagające się z otyłością mogą wybrać plan podstawowy o zmniejszonej kaloryczności. Aby pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, należy odjąć około 200-500 kalorii od całkowitego zapotrzebowania kalorycznego, które można obliczyć za pomocą kalkulatora CPM dostępnego online.

Dla odchudzających się osób firmy cateringowe przygotowały również programy dietetyczne ketogeniczne oparte na dużej zawartości tłuszczy i minimalnej ilości węglowodanów czy post dr Ewy Dąbrowskiej pełen surowych warzyw i owoców. Dieta pudełkowa będzie również świetnym wyborem dla osób na dietach eliminacyjnych np. pozbawionej laktozy, glutenu, nabiału czy produktów odzwierzęcych.

Przykładowy zestaw cateringu dietetycznego od Fit-Body

Zalety cateringu dietetycznego

Poza możliwością wyboru diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji zamawiającego, niewątpliwą zaletą cateringu dietetycznego jest oszczędność czasu. Osoby korzystające z posiłków z dostawą pod drzwi nie muszą spędzać wielu godzin na zakupach spożywczych, gotowaniu czy sprzątaniu.

Chciałbyś częściej widywać się z przyjaciółmi, zapisać na dodatkowe zajęcia sportowe lub znaleźć chwilę na relaks w środku tygodnia? Wszystko to zapewni Ci dieta pudełkowa. Cena abonamentu jest uzależniona od kaloryczności, liczby dań oraz wybranego wariantu. Tańsze będą standardowe plany żywieniowe, a także te o zmniejszonej kaloryczności.

Jeżeli nie chcemy zupełnie rezygnować z gotowania w domu lub od czasu do czasu mamy ochotę na wyjście do kawiarni czy restauracji, warto zdecydować się na mniejszą ilość posiłków, na przykład rezygnując z drugiego śniadania czy przekąsek.

Fit Body dieta pudełkowa – cena i zasady

Catering dietetyczny pozwala zaoszczędzić czas, zadbać o zdrowie, wygląd i codzienny komfort. Chcesz sięgnąć po zbilansowany prowiant na każdy dzień? Postaw na usługi Fit-Body – firmy, którą wyróżniają najwyższej jakości składniki, współpraca z doświadczonymi kucharzami oraz dietetykami, a także troska o ekologiczny system opakowań, gwarantujący świeżość. Możesz wybierać spośród rozmaitych planów żywieniowych, takich jak keto, wegetariański, optymalny, bez laktozy, glutenu czy ryb.

Dodatkowo, każdy z abonamentów może zostać wzbogacony o smakowite i sycące dodatki np. kolorowe sałatki czy nadprogramowy deser. Wejdź na stronę cateringu dietetycznego Fit-Body i już dziś zamów plan testowy w promocyjnej cenie, już od 41 złotych za cały dzień zbilansowanych posiłków.

Źródło: fit-body.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz